Fleet 4 Network
Strefa moja flota

Nasi Klienci mają dostęp do narządzi, które usprawnią funkcjonowanie floty.

Firma Fleet4Network to firma z wieloletnim doświadczeniem, która sprawdziła się na ryku europejskim w zakresie zarządzania flotą pojazdów, dlatego chcemy dynamicznie wspierać w tym obszarze również Klientów na rynku polskim.

Obsługa Techniczna

Użytkowanie pojazdów zawsze wiąże się z eksploatacją. W przypadku pojazdów służbowych jest ona dużo bardziej intensywna. Floty transportowe pokonują dużo większe dystanse niż pojazdy prywatne przez co dużo szybciej się zużywają, a co za tym idzie są narażone na częstsze występowanie usterek. To oczywiście wiąże się z potrzebą częstego serwisowania - przeglądów i wymianą zużytych lub uszkodzonych części.

W ramach współpracy z naszą firmą Klienci mają dostęp do profesjonalnej obsługi technicznej 24 godziny na dobę.

Dysponując siecią ponad 200 zaufanych warsztatów oraz serwisów, które działają na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie w szybki i profesjonalny sposób usunąć każdą usterkę w użytkowanym przez Klienta pojeździe.

Dobrze wiemy, że czas to pieniądz, a każde spóźnienie w transporcie oznacza olbrzymie straty, dlatego dokładamy wszelkich starań, by obsługa techniczna była na jak najwyższym poziomie.

Monitoring GPS

Wszystkie wynajmowane pojazdy wyposażone są w system monitorowania GPS. Pozwala to nie tylko na szybką reakcję i interwencję w sytuacjach alarmowych, ale także na zbieranie danych oraz późniejszą ich analizę, celem usprawnienia funkcjonowania przedsiębiorstwa, które korzysta z naszych pojazdów.

Dzięki monitoringowi GPS wzrasta bezpieczeństwo, dużo sprawniej przebiega proces likwidacji szkód, ale też maleją koszty ubezpieczenia ze względu na malejącą szkodowość.

Co więcej, dane z monitoringu GPS pozwalają lepiej zarządzać czasem pracy kierowców, zasobami i całą logistyką przedsiębiorstwa.

Obsługa Ogumienia

Floty pojazdów pokonują każdego miesiąca tysiące kilometrów. Pojazdy przemieszczają się po różnych rodzajach dróg, co wymaga zastosowania niezawodnego ogumienia, które będzie nie tylko w stanie znieść trudne warunki atmosferyczne, ale też nawierzchniowe. Chodzi przede wszystkim o zapewnienie kierowcy bezpieczeństwa, ale też o unikanie ryzyka uszkodzenia układu hamulcowego. Eksploatacja pojazdu jest wówczas bardziej intensywna.

W zakres zarządzania flotą pojazdów wchodzi zatem wyposażenie pojazdów w odpowiednie opony, dostosowane do potrzeb naszych Klientów, a także ich serwis, czyli regularne przeglądy stanu ogumienia, ich wymiana, a także odpowiednie przechowywanie.

Ubezpieczenie

Użytkowanie pojazdów zawsze niesie ze sobą ryzyko kolizji drogowej, wypadku lub jego mechanicznego uszkodzenia. Odpowiednie ubezpieczenie jest jednym z podstawowych wymagań, jakie musi spełnić każdy pojazd, nim wyruszy w drogę.

Istotne jest, by ubezpieczenie było skrojone na miarę potrzeb Klienta, gdyż to jego interesów i finansów ma chronić. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego gwarantujemy fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego ubezpieczenia samochodowego. We współpracy z doświadczonymi brokerami ubezpieczeniowymi jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom ochrony po najlepszej cenie.

Co więcej, po naszej stronie stoi również sprawna likwidacja szkód komunikacyjnych. Z nami możesz czuć się bezpiecznie.

Assistance i Samochód Zastępczy

Przy korzystaniu z floty pojazdów ważne jest wsparcie. W ramach oferowanej usługi gwarantujemy Klientom:

  • Pakiet Assitance

W jego ramach zapewniamy pomoc przy wypadkach i szkodach komunikacyjnych, a mianowicie dojazd, naprawę na miejscu, holowanie itp. 

  • Samochód zastępczy

Uszkodzony pojazd oznacza problem z realizacją zadań w ramach prowadzonej działalności. Zarządzanie flotą wymaga zatem od nas nie tylko serwisowania udostępnianych pojazdów, ale także w razie potrzeby, zapewnienia pojazdu zastępczego, dzięki czemu nasi Klienci będą mogli bez przeszkód prowadzić swoją działalność.

W każdym z powyższych przypadków jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę pod numerem telefonu: