Fleet 4 Network
Strefa moja flota

My finansujemy flotę, ty ją użytkujesz, wg najlepszych standardów i najlepszych cen

Finansowanie floty

Czy wiesz, że zarządzanie flotą pojazdów może być proste i nieabsorbujące zbytnio Twojej uwagi? Dzięki sposobom finansowania – customer finance Fleet4network, którymi dysponujemy i chcemy się z Tobą podzielić, możesz przede wszystkim poprawić płynność finansową firmy, zrewitalizować i wzmocnić flotę oraz zyskać w oczach Partnerów. 4customer finance.

Leasing

Leasing to zewnętrzna i bardziej elastyczna forma kredytowania. Dlaczego to tak lubiane przez przedsiębiorców narzędzie finansowania? Przed wszystkim ze względu na to, że nie narusza płynności finansowej. Pieniądze, których nie muszą Państwo lokować w kredycie można przeznaczyć na inne wydatki.

Fleet4network buduje partnerską sieć poprzez przejrzystość działań, bieżący kontakt z ekspertem, rzetelne informacje na temat przebiegu leasingu oraz wszystkich poniesionych kosztów (np. w rozliczeniu za kilometr i jednostkę czasu, etc.), a także poprzez dodatkowe korzyści, np. ulgi podatkowe (koszty leasingu stanowią w 100% koszty klienta).

Oferujemy korzystne leasingi dla samochodów osobowych, ciągników siodłowych, samochodów ciężarowych, dostawczych, przyczep, naczep, ciężkiego transportu drogowego, pojazdów specjalistycznych oraz pozostałych. Ze swojej strony staramy się zapewnić minimum formalności i korzystne pakiety, które obejmują zarówno pojazdy nowe, jak i używane.

Najlepsza forma leasingu dla Państwa.

Mają Państwo szansę wybrać opcję najkorzystniejszą dla Państwa firmy:

- leasing operacyjny
- leasing finansowy
- leasing zwrotny

Leasing z serwisem

Każda z wybranych form leasingu występuje z opcją serwisowania pojazdów. Dzięki współpracy z siecią warsztatów dostarczamy kompleksowe usługi oferując m.in. ubezpieczenia, karty paliwowe, a także rozwiązania dedykowane konkretnym potrzebom naszych Klientów.

Współpracujemy z najlepszymi markami motoryzacyjnymi w branży. Naszym Klientom gwarantujemy konkurencyjne pakiety ubezpieczeniowe (OC, AC, NNW) oraz uzyskanie dodatkowych korzyści - w tym podatkowych.

Fleet4 network - Twoja sieć pojazdów staje się bardziej szczelna.

Kredyt

Pomimo tego, że kredyt jest dość sztywną formą finansowania, posiada czasochłonną i często skomplikowaną ścieżkę realizacji umowy, w naszej obsłudze zyskuje wiele plusów. Właściciele firm, dla których leasing nie zawsze jest korzystnym narzędziem (np. w przypadku samochodów użytkowych wymagających specjalnego przystosowania, firm zwolnionych z podatku VAT lub rozliczających się ryczałtowo), otrzymują klucz do bogatej oferty korzystnych kredytów gotówkowych. Wybierając nas jako partnera biznesowego, nie muszą Państwo zwlekać z decyzjami finansowymi Fleet4Network ma uruchomione linie kredytowe ze światowymi dostawcami, dzięki czemu decyzje kredytowe udzielane są błyskawicznie.